Атрактивната српска пејачка, Анастaсија Ражнатовиќ ги израдува своите следбеници со своите фотографии на социјалната мрежа „Инстаграм“, особено машкиот дел од публиката.

Анастасија вметна фотографија на која позира, а потоа еден од фановите прокоментирал:

„Пребирлив сум, но никогаш не би те земал за жена што ќе ги воспитува моите деца“, на што ќерката на Цеца одговори: „Тоа е сосема во ред“, заедно со емотикон кој се смее.