Ќе ви се заврти во глава кога ќе ја видите новогодишната елка на Кајли Џенер (ВИДЕО)

Кајли Џенер одлучи оваа година својот дом да го украси со невообичаена елка.

Огромно дрво украсено со златна боја, високо до плафон.

Кајли не штедела на новогодишни украси а еве како изгледа елката на најпознатата од сестрите Кардашијан - Џенер!

 
 
 
View this post on Instagram

gold is the theme this year ✨ thank you @jeffleatham and team for never failing to make christmas magic happen..

A post shared by Kylie (@kyliejenner) onDec 3, 2018 at 7:24pm PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари