Ким милионити пат гола: Ријалити ѕвездата со години позира, популарна е, заработува многу пари и толку...

Ким Кардашијан Вест на својот Инстаграм најавила "нов шок" со разголеност. ТВ ѕвездата снимила нова кампања во која позира без алишта.

Слика на која е покрај гол маж, Ким промовирала кампања на нова козметичка линија "KKW bjuti".

Не е ни чудо што ваквиот начин на промовирање и е омилен, со обзир на тоа што токму пред десетина години се "прослави' со еротска снимка со бившиот дечко Реј Џејм.

 

Патот до успехот не многу долг го постигна промовирајќи модни линии со провокативни сцени кои само и донесоа брдо пари и толку

И покрај прогнозите дека во еден момент со милијарди долари во раце ќе го промени маркетинскиот вкус, таа одбива да се "облече".

 

 

А можеби рамнодушноста на публиката би ја смириле, со што би станала уште по провокатива!?

 
 
 
View this post on Instagram

Ultralight Beams highlighters & glosses launching Dec 1st on KKWBEAUTY.COM 📸 @marcelocantuphoto

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) onNov 27, 2017 at 9:20pm PST

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари