Каубојскиот шешир со кој во месец декември привлече големо внимание, пејачката Јелена Карлеуша го однесе со себе на одмор во Дубаи, притоа покажувајќи дека може да оди совршено со костим за капење.

Имено, пејачката се одмара во Дубаи, па решила своите обожаватели ги почасти со низа на провокативни фотографии, а особено внимание привлекува фотографијата направена на терасата од хотелот.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)