Карлеуша прв пат по 20 години кавга открива дали некогаш би се смирила со Цеца – без влакна на јазикот

Пејачките Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражњатовиќ повеќе од 20 години се караат. Се среќаваат во судовите, со опаски и навреди, и крај не се гледа.

Во оваа пригода, кога ја прашале Јелена за тоа која е цената за помирување, без влакна на јазикот, рече:

"Со сите би се смирила, со неа неа. Некои работи немаат никаква врска со расправии. Аца и јас се расправаме, и веќе сум го заборавила на тоа. Има некои работи кои не се простуваат, тоа дефинитивно не е кавга во нашиот случај ".

Поврзани

Најнови вести

Коментари