Српската пејачка Јелена Карлеуша (43) синоќа одржа концерт во ноќниот клуб Kasina by Community во Белград, а нејзиниот необичен стајлинг ги привлече сите погледи.

Имено, пејачката носеше гаќички со висок струк, градник, но и јакна со леопард принт. Таа го комбинираше ова со црни кожени чизми и необично големи очила за сонце додека косата и беше стандард врзана во високо опавче.

Нејзините обожаватели се навикнати да ја гледаат средена и секогаш добро позиционирана, па новите фотографии од концертот малку ги збунија.

Имено, се чини дека пејачката посебно се потрудила да им пружи ’луда’ забава на обожавателите бидејќи на овој концерт скокнала и танцувала повеќе од вообичаено.

Затоа на фотографиите не ја покажуваат во најдобро светло.