Јелена Карлеуша со ќерките Ника и Антина доживува вистинска драма на одморот во Бодрум. Имено, пејачката заедно со останатите гости е евакуирана од хотелот во познатото турско летувалиште поради огромен пожар кој се заканува да го пеплоса хотелот во кој биле сместени.

– Нема да верувате што се случува во нашиот фенси хотел. Се гори. Дојдоа да не евакуираат, јас сум тука со децата, рекла Јелена додека го снимала пожарот и евакуацијата.

Судејќи по она што може да се види од видеото ситуацијата воопшто не е наивна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)