Српската пејачка Јелена Карлеуша со својата фотографија уште еднаш заработи бројни комплименти и „слатки“ пораки од верните обожаватели.

Со нова фотографија, таа во прв план ги турна градите во минијатурна бела маичка, но и чантата што ја држеше под пазувите.

– Се извинувам – напиша пејачката во краткиот опис под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)