Канје: Би ги .... сите четири сестри на Ким. Мајка им имаше нешто да му каже (ВИДЕО)

Канје Вест ја шокираше јавноста кога во својата нова песна "XTCY" призна дека би имал сексуални односи со сите четири сестри на неговата сопруга Ким Кардашијан. Проблематичниот стих на новата песна на американскиот рапер, стигна и до мајката на Кардашијан, Крис Џенер.

Тимот на "TMZ" ја пронајде Крис и сакаше да знае што мисли за Канје откако изјави дека би имал да има секс со нејзините ќерки. Џенер се насмевна и рече:

„Го сакам Канје", рече Крис Џенер и влезе во автомобилот.

Тоа е.

Поврзани

Најнови вести

Коментари