Уметник од Њујорк, Дени Еванс се обиде да го покаже како би изгледале славните доколку би биле најобични луѓе, како и сите останати со просечни плати и без цели тимови кои се грижат за нив и разни третмани за убавина.

Како би изгледале  ако не беа актери, музичари и не требаше да се грижат толку многу за својот изглед?

Да не мора да бидат витки, да не ги следат трендовите и да не даваат богатство за изгледот.

Еве како  изгледа топ 10 листата која ја направи Еванс

Анџелина Џоли и Бред Пит

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Џони Деп

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Викторија и Дејвид Бекам

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Сара Џесика Паркер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Гвинет Палтроу

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Џенифер Анистон

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Ријана

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Том Круз

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Никол Кидман

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)

Кание Вест и Ким Кардашијан

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Planet Hiltron (@planet_hiltron)