Јована Јоксимовиќ во пози кои никогаш не сте ја виделе досега, сликана од агол... (фото)

Оној кој ја насликал Јована, тоа го направил од агол кој им се допаднал на нејзините следбеници.

Јелена Јоксимовиќ пред помалку од една година на свет донесе близнаци Ана и Срна, но само после два месеца од породување на нејзиното тело не се забележани трагови од истиот.

Таа веднаш се "вовлекла" во куси и тесни фустани и сукњи кои скоро секодневно ги носела во емисии. Дека и понатаму изгледа секси тоа го покажала и овој понеделник, кога во Утринска програма се појавила вомногу куса сукња од пердуви.

Водителката позирала во секси издание, а оној која ја фотографирал тоа го сторил од агол одоздола, а на Јована очигледно и се допаднале позите штом самата ги поставила на својот профил на Инстаграм.

Поврзани

Најнови вести

Коментари