Јана Бурческа роди ќерка

Пејачката Јана Бурческа денеска се породи и роди ќерка.

Таа ја откри својата бременост во спот со кој се претстави за време на годинешниот настап на Евровизија во Киев, Украина.

На истиот настан, нејзиното момче ја побара за жена.

Поврзани

Најнови вести

Коментари