Атрактивната пејачка Теа Таировиќ пред некое време се најде во центарот на вниманието, откако нејзиниот поранешен партнер во јавноста пушти експлицитно видео. Овој пат има ново и истото направи хаос на ТикТок.

Видеото е од нејзин настап на кој таа се појавила во ултра тесно и кусо фустанче од кое градите буквално и кипат. Во еден момент додека меша, може да се забележи дека фустанчето не останало на место, а градите се гледаат повеќе од што треба.

Познато е дека Теа има силиконски гради, како и дека е исклучително убава и привлечна жена, па веруваме дека на мажите не им било лесно (оние што биле присутни на настапот) додека ја гледаат како ги врти колковите на сцената, но и да ја гледаат темелно снимката за да утврдат дали се е на свое место или не?!

Погледнете го видеото, па проценете дали е се на место:

 

@muzikabiosamtu 👉Oznaci prijatelja koji treba ovo da vidi👈#vienna #muzikauzivo #muzika #zagreb #live #bosnia #croatia #serbia #split #skopje @teat111 ♬ original sound – Muzika Bio Sam Tu