Instagram: Емили Ратајковски Some like it hot ? channeling Marilyn Monroe

Манекенката и актерка Емили Ратајковски воопшто не се смири откако се омажи, а изгледа дека сега е дури и послободна и по развратна. Тоа го докажува и нејзиниот посебен едиторијал за списанието “Treatsmag”, а фотографиите навистина кажуваат повеќе од зборови.

Емили е сосема гола, а не се покриени дури ни интимните делови, само се малку заматени. Во друштво на згодни момчиња таа позира со по некое "парталче" на себе, чисто за да биде поинтересно, иако се гледа апсолутно се што не е за во јавност.

 
 
 

Sneak peek ?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) onApr 11, 2018 at 10:30am PDT

 

NEW @inamorataswim ? @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) onMar 31, 2018 at 12:17pm PDT

 

NEW DROP LIVE NOW @inamorataswim ? @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) onMar 31, 2018 at 9:27am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари