Има 23 години, бројни тетоважи, големи облини и наследничка е на богата империја

Елетра гордо "ги шета" своите облини на плажата Мајами Бич, на која може да ужива до кога сака, со оглед на тоа што банкарската сметка ѝ е премногу голема...

Италијанците овие денови го окупирале Мајами и околината на овој град. По Џанлука Ваки, кој привлекол внимание на плажата со своето мускулесто тело и дружбата со убавата бразилска манекенка Џулија Переира, сите ги засенила и атрактивната 23-годишна Елетра Ламборџини, една од наследничките на империјата "Lamborghini".

Згодната Италијанка, инаку ТВ лице и внука на основачот на фабриката за автомобили "Lamborghini", Феручи Ламборџини, ги привлекла погледите на присутните на плажата, шетајќи се во бикини, каде до израз дошле нејзините облини - од големите гради...

...до големиот задник.

Инаку, Елетра, како и повеќето млади наследнички често ја шокира јавноста, па минатата година изјавила дека е бисексуалка.

"Сакам и мажи и жени", рекла Елетра во едно интервју. Младата наследничка се фотографирала гола и за Playboy.

Погледнете уште фотографии од наследничката на автомобилската империја:

Поврзани

Најнови вести

Коментари