Вест која ја шокираше јавноста

Игор Којиќ ја претепа Северина?

Веста дека Игор Којиќ је претепал Северина го вознемири целиот регион, а истата осамна на насловните страници на сите регионални весници.

Веста дека Игор Којиќ је претепал Северина го вознемири целиот регион, а истата осамна на насловните страници на сите регионални весници.

Имено, станува збор за тоа дека Северина наводно била во врска со некој херцеговски бизнисмен и Игор дознал за тоа па физички ја казнил својата сопруга.

По лажната вест дека е убиена Светлана Цеца Ражнатовиќ, изгледа дека една таква гнасна вест не беше доволна, па исплива нова.

Кога веста ќе се отвори станува јасно дека се работи за лажна информација. Без грижа, Северина и Игор се добро и нивната љубов цвета.

Поврзани

Најнови вести

Коментари