И Ребека се прости од Влатко: Имаше на лицето некоја мака

Не стивнуваат сочувствата од цела естрада по смртта на македонскиот пејач и актер Влатко Илиевски (33), а меѓу нив е и она на пејачката Ребека која пред некое време препознала нешто во очите на прерано починатиот пејач. Tаа го сподели тоа на својот Фејсбук профил:

Поврзани

Најнови вести

Коментари