Гола во спалната соба: Дара Бубамара ги почести фановите (ФОТО)

Дара Бубамара, која наголемо се подготвува за големиот концерт во Арена, објави провокативна фотографија на Инстаграм која предизвика вистинска гужва.

Имено, пејачката позираше гола во креветот, лежејќи на стомак, а своето тело го скри со сатенски прекривка.

„Развалување и кинење на 21. април во „Штарк" арената! Секси мама ги наполни батериите", напиша пејачката и доби мноштво коментари.

„Брутална", „Секси", „Убаво", „Секси до болка"...се само некои од коментарите.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари