Гоца Тржан објави фотографии од труднички стомак: Фановите воодушевени, постојано коментираат!

Гоца Тржан редовно објавува фотографии на социјалните мрежи и открива детали од својот приватен живот на фановите.

Пејачката сега се сеќава на моментот кога беше бремена, и објави фотографија со нејзината кума. Не е тајна дека пејачката повторно се обидува да остане бремена и на нејзината ќерка Лена, која ја доби од првиот брак, и подари брат или сестра.

- Ти посакувам уште еднаш да го имаш тој стомак, па дали си како слон или медицинска топка не е важно, - коментирал еден од фановите.

Поврзани

Најнови вести

Коментари