ВЕСЕЛБА ВО БЛИЗИНА НА ПЕТРОВЕЦ

ФОТО:Каролина облече уникатна венчаница и кажа "ДА"

Kаролина Гочева вечерва се омажи со својот партнер Михаил Корубин.

Kаролина Гочева вечерва се омажи со својот партнер Михаил Корубин.

Свадбената веселба е во еден од воените хангари на аеродромот Петровец кој е специјално уреден за оваа намена.

Каролина за својот посебен ден одбра романтична, транспарентна венчаница, комбинација на винтиџ и модерна естетика, во која изгледа магично.

На нејзиниот Инстаграм профил веќе се објавени и првите фотографии од прославата која е организирана во хангарот на спортскиот аеродром Стенковец, што и дава дополнителна уникатна нота на оваа убава приказна.

Поврзани

Најнови вести

Коментари