Фотографија на Цеца која јавноста ја нема видено досега: Тој и лежи во скут, а таа се топи од милост

Цеца овие денови има убав повод за славење.

Фолк дивата споделила со своите следбеници и фанови фотографија која јавноста досега ја нема видено. Имено Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм објавила фотографија од семејниот албум која настанала додека е бебе.

На сликата го гледаме малиот Вељко како лежи во скутот на својата мајка, а оваа слика секако ги разнежни обожовачите на пеачката.

Цеца станала мајка на 23 години 10. декември 1996 година го родила Вељко, а две години подоцна на 25 мај на свет дошла и Анастасија.

Цеца овие денови има добра причина за славење. Нејзиниот син ја верил неговата девојка Богдана, со што неговата прослава прредизвикала големо внимание. Свадбата е закажана за јуни 2019 година.

Поврзани

Најнови вести

Коментари