Старлетата Станија Добројевиќ ужива во Копаоник со своето момче Марко Марковиќ, а големо внимание привлекоа фотографиите што ги објави досега. Дека изненадувањата на Станија немаат крај, таа покажа кога објави видео што ги остави без зборови припадниците на посилниот пол.

Имено, старлетата позираше во долна облека потпрена на прозорецот, а таа носеше капа.

 

Додека Станија гледаше во снежната идила од прозорецот, нејзиното момче го снимаше нејзиното тело, а потоа одблизу и нејзиниот задник.

Како и секогаш, Добројевиќ е во топ форма, што го забележаа навивачите.

„Станија, изгледаш брутално“, „Убава“, се само дел од коментарите на обожавателите на фотографиите што ги објави по видеото, во истата долна облека.