Големата заводничка без проблем ја покажа својата совршена става и во седмата деценија од животот.

65 годишната Шерон демонстрираше како изгледа во минијатурно бикини, а забележливо е дека на нејзината става нема ниту грам вишок.

-Подготвени за лето“, напиша Стоун.

Затегнатото тело на актерката во 7-мата деценија ги воодушеви нејзините следбеници, поради што веднаш следеа бројни лајкови и позитивни коментари.