Хрватската пејачка Северина ги почести своите следбеници на Инстаграм со фотографија во црно бикини. Фановите на популарната Севе посебно биле воодушевени од нејзините стомачни мускули.

Тие се показател дека провокативната пејачка редовно тренира и ја посетува теретаната.

Во описот на фотографијата Северина низ неколку стихови за морето го цитирала писателот Енес Кишевиќ.

Северина инаку редовно ги радува следбениците на социјалните мрежи со фотки во бикини.