Моделот и актерка Емили Ратајковски стана мајка. Таа и нејзиниот Себастијан Бер Меклард на 8 март станаа родителите на синот Силвестер Аполо Бер.

Емили вчера се огласи на Инстаграм и објави фотографија со синот.

-Силвестер Аполо Бер ни се придружи. Дојде на оваа планета на 8 март. Најубавото утро во мојот живот полно со љубов, напиша таа.

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)