Провокативната старлета на социјалните мрежи објави фотки од еготичниот одмор со своето момче актерот Пит Давидсон.

На фотките Ким  на изненадување на фановите е русокоса.

Секако амерканската старлета нема да ја пропушти можноста на следбениците на социјалните мрежи уште еднаш да им покажа како изгледа во мало секси бикини.