logo
logo
logo

Фото: Ријана има нов имиџ

Vecer | 21.11.2023

Фото: Ријана има нов имиџ

Неодамна Хари Стајлс ја избричи главата, Рајли Ко повеќе не е црвенокоса,само прашање на време беше кој ќе биде следниот преставвник од светскиот џоу бизнис со нов имиџ.

И тоа е Ријана.

Пејачката, бизнисменка и мајка на две деца во Лос Анџелес прошета во капут „Celine“ и фармерки „I/PROJECT“, заедно со нешто ново и светкаво – прамени во боја на мед на косата, кои допираа речиси до нејзината половина.

И додека повеќето луѓе бараат посвежи или потемни нијанси за есен и зима, Ријана отсекогаш го правела тоа на свој начин - поради што луѓето ја сакаат.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk