Популарната Севе ги запали социјалните мрежи со нова фотографија на која е речиси гола, а своите атрибути ги покрива со голем шешир.

На нејзиното витко и затегнато тело може да и позавидат и двојно помладите девојки, велат нејзините фанови воодушевени од последната фотка од плажа.