ФОТО: Моника Белучи со комплетно различен имиџ за потребите на новата серија

Сите знаеме дека црната коса е заштитен знак на прекрасната Моника Белучи која важи за една од најубавите жени во светот.

Актерката сега стана плавуша и сите ги изненади со драстичната промена.

Таа нагласи дека новиот имиџ е за нова серија, а фановите рекоа дека е прекрасна.

Поврзани

Најнови вести

Коментари