Еден од најексцентричните парови во Холивуд, Меган Фокс и „Машин Ган “Кели, повторно изненадија со нивното заедничко појавување на црвениот тепих.

На премиерата на документарниот филм „Life in Pink Machine Gan Kelly“, музичарот и неговата девојка Меган се појавија облечени во розово, а парот дури и ја обои косата во нијанси на таа боја. На овој начин Меган покажа дека нема ништо тешко да направи за својот вереник.

На многумина им се допадна ова издание на парот, но имаше и такви кои истакнаа дека се надеваат дека станува збор за перика или прелив и додадоа дека Меган изгледа многу подобро со црна коса, која стана нејзин заштитен знак.