Атрактивната актерка од од култниот серијал „Жикина династија“ Лидија Вукичевиќ (58) не престанува да провоцира.

Овој пат, таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која што е речиси гола.

Имено, згодната актерка на која можат да и позавидат многу помлади нејзини актерки се фотографираше во купатило, а во преден план ги истакна нејзините долги нозе и сексапилно дело, за што доби и бројни комплименти.