„Жешката “ Карлеуша во Дубаи  откако одработила настап, одлуќила да остане во монденскиот град и да ужива во сите негови убавини и топлото сонце.

На социјалните мрежи Јелена со неколку фотки во секси бикини покажа дека е пожешка и од врелиот Дубаи.

За нејзините фанови посебно атрактивни се фотките на Карлеуша во бикини, на која пејачката покажува многу и во бел тесен фустан кој ги истакнува бујните гради на популарната Карли.