Атрактивната пејачка сега објави слики на кои позира топлес на брод.

Јелена моментално престојува во Црна Гора каде има настапи, а слободното време го поминува во одмор, полнење батерии и сончање.

Како ужива, реши да сподели со следбениците на Инстаграм, каде објави неколку провокативни фотографии.