Карлеуша позираше во провокативен црн костим и предизвика хаос меѓу фановите на социјалните мрежи.

Популарната Џеј Кеј  е фотографирана како седи на мотор, а во рацете држи автоматска пушка Узи, што ја направи сцената уште поопасна за многу мажи.

Бомбастичните атрибути на пејачката повторно се во преден план.