Популарната Џенифер Лопез  ги израдува своите фанови со новите фотографии создадени во рамките на кампањата за модниот бренд Revolve..

Сексапилната џеј Ло во соработка со нив ја најави својата нова линија на чевли. Таа позираше облечена во боди и проѕирно здолниште, кое ги истакна нејзините нозе.

– Сакам чевли – накратко изјавила во описот на фотографиите.