Русокосата пејачка објави фотки и видео од тоалетот.

Пејачката објави видео кое предизвика многу коментари.

Во видеото Дара ја покажува својата фигура облечена само во бел топ и искинати тексас шорцеви, снимајќи се себеси во бањата, пред када.