logo
logo
logo

Фото: Бритни повторно гола

Vecer | 29.11.2022

Фото: Бритни повторно гола

Поранешната тинејџерска атракција повторно на социјалните межи објави фотка на која е без ниту едно парче облека на себе. 

По долга борба со нејзиниот татко, кој имаше апсолутна контрола над неа, Бритни Спирс почна да објавува сè почесто провокативни слики. Имено, таа синоќа на Инстаграм објави фотографија на која е целосно гола со коментар:

„Потврдено, сакам да пушам!! Никогаш професионални слики ... цицањето ми е лесно !!! Продолжи да танцуваш ку*чо !!!

За само 12 часа фотографиите ги виделе повеќе од милион луѓе.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk