ФОТО: Анџелина Џоли ги прошета децата без градник

Анџелина Џоли е фотографирана заедно со децата во Лос Анџелес додека оделе на семеен ручек.

Според светските медиуми, актерката била расположена, а на себе носела само бела провидна блуза.

Поврзани

Најнови вести

Коментари