Душко Тошиќ се вратил со сопругата од Турција во Белград, но како се пренесува по белградската чаршија меѓу другото и поради љубовницата Ана Јовановиќ.

Спотристот во престолнината стигнал пред два дена, а неговата жена за да го сврти вниманието на себе на социјалните мрежи поставила провокативни фотографии. Една од хотел во Истамбул и тоа идентична како што тоа го правела дизајнерката во костим за капење додека била на гости кај нејзиниот маж на почеток на февруари.
Јелена се сликала во када, и тоа со букет црвени рози, слична фотографија поставила една недела пред тоа и бившата жена на Пеѓа Јовановиќ. Нема сомнеж дека ја копира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Меѓутоа, како жената на Душко е десет години постара од љубовницата, таа на сите начини се обидува да изгледа помлада. Додуша, бар на фотографиите.
Во спортско издание со дуксерче и патики е се само не спортско туку провокативно.

Секси мајка, покажала дека има најмали можни бикини на свет, со што атрибутите и се на “повеле’те“. А тука е и моден детал – бела торбичка, за која Јелена била посебно креативна, па ја прицврстила за бутовите.

Но тоа не е се. Жената на Душко на сите начини се труди да ја омаловажи Ана, па не поминува ден на својот Инстаграм да и испрати јасна порака што мисли за неа.