Еве колку заработува Цеца за една ноќ! (ВИДЕО)

Пејачката држи рекорд кога станува збор за хонорар заработен за една вечер, со оглед на тоа дека за настап на една приватна забава во Холандија, добила вртоглави 100.000 евра, каде што домаќинот на крај и подарил златна ружа вредна 30.000 евра.

И тоа не и е прв пат да заработи 100.000 евра на една ноќ.

Поврзани

Најнови вести

Коментари