Актерката Софија Вергера неодамна објави фотографија на нејзиниот Инстаграм профил направена во 90тите години. Впрочем, фотографијата е направена во Мајами пред околу 30 години а актерката е во бикини.

Она кое е очигледно е дека и сега и тогаш таа изгледа одлично.

– Ти си најубавата жена. Сè уште изгледаш така, можеби дури и подобро. Кралице, ти си сепак топ – напишаа нејзините следбеници во коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)