Ужива во новата романса

Емина Јаховиќ прозборела за врската со турскиот милијардер: Еве како се почнало...

Пеачката Емина Јаховиќ конечно признала дека е во врска со турскиот милијардер Седатин Саран.

Емина која како гостинка во познатата емисија "Амиџ шоу" на Огнен Амиџиќ открила детали за нејзината романса.

- Точно јас го запознав тој господинот и сега сме во период на запознавање. Се се случило спонтано, средбата била судбинска – рекла таа и додала:

- Средбата се случи пред месеципол, два. Ќе видеме што ќе биде. Не би сакала премногу да зборувам за тоа- рекла Емина Јаховиќ.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари