Студот ништо не и може

Емили Ратајковски и на - 20 позира полугола!

Најпознатата британска манекенка и една од најубавите жени во Лондон и пошироко, обожава да се фотографира разголена и во провокативни пози.

И на овие минусни температури, на Емили Ратајковски не ѝ ладно. Најпознатата британска манекенка и една од најубавите жени во Лондон и пошироко, обожава да се фотографира разголена и во провокативни пози.

На радост на своите фанови, Емили секој ден објавува фотографии кои нејзините пријатели на Инстаграм ги наградуваат со илјадници „лајкови".

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари