Емили Ратајковски неодамна ја претстави најновата колекција на костими за капење за претстојната летна сезона.

Таа на Инстаграм објави фотографии и видео материјали од снимањето каде претстави само дел од „нејзиниот рај“.

Како што можете да видите, Емили позираше во црни бикини со минимална количина шминка, а нејзината завидна фигура беше во преден план.

Коментарите на фановите постојано доаѓаа, а многумина и велеа дека никого не остава рамнодушен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)