Елена Ристеска го запали Миконос (ФОТО)

Една од најзгодните македонски пејачки Елена Ристеска овие денови е на летен одмор во нашето соседство.

Речиси дојде ред и за пејачката да го искористи својот одмор по многуте работни ангажмани, па замина на грчкиот остров Миконос.

Во друштво на неколку блиски пријатели Елена веднаш ги почести фановите со неколку фотографии од плажа, погледнете.

 

 

@principote_mykonos 🙄😊

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) onAug 9, 2018 at 9:25am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари