ЕЛЕНА Македонска: 2 броја поголема маица врз нејзините совршени гради

Елена Ристеска привлече големо внимание кај македонската и балканската публика со песната „Текила и лимон“. Едни ги размрда со заразниот ритам, а кај други поттикна негативни коментари.

 

31-годишната пејачка ја промовираше новата песна и во финалето од шоуто „Твоето лице звучи познато".

Вечерва, Елена настапи со танчари од танцувачкото студио „Беатрикс", со кое соработува долго време.

Се чини дека имаше проблеми со озвучувањето, Елена се слушаше погласно од матрицата кога ќе пуштеше глас, плус недостигаше сценографија која го придружува спотот, а маицата 2 броја поголема ги засени нејзините совршени гради.

Поврзани

Најнови вести

Коментари