Џулија Робертс со огромни гради (ВИДЕО)

Холивудската ѕвезда и една од омилените актерки, Џулија Робертс (51), гостуваше во шоуто на познатата водителка Елен Деџенерис, каде што беше целосно трансформирана во најпопуларната реална ѕвезда – Ким Кардашјан!

Џулија и Елен се шегуваа во врска со бројот на следбеници на „Инстаграм", а потоа домаќинката, која има повеќе следбеници од Робертс, дојде на идеја да ѝ „помогне" да стане уште попопуларна аа социјалните мрежи.

Елен го ангажира својот тим за да ѝ стави огромни гради на Џулија и лелеава наметка и актерката се претвори во – бујната Ким!

Цело време Џулија со изразот на лицето покажуваше колку ѝ е непријатно, а во некои моменти и самата покажа дека знае низ што минува и во име на тоа заземаше пози кои се „ин".

Поврзани

Најнови вести

Коментари