Стајлинг за романтична вечера

Џеј Ло во минијатурен фустан кој едвај покрива нешто

Џеј Ло последниве денови престојува во Мајами со нејзиното ново момче, Алекс Родригез.

Беа уловени како одат на романтична вечера, а Џеј Ло одбра фустан кој беше долг само неколку милиметри под задникот, со шлиц до колк.

Погледнете!

Поврзани

Најнови вести

Коментари