Џеј Ло објави селфи по тренинг, но овојпат покажа повеќе од што требаше

Со години наназад Џеј Ло плени со своите совршени облини и извајано тело, а со секоја нова фотографија предизвикува се поголемо одушевување.

Излишно е да се коментира колку добро Џенифер изгледа со своите 48 години и повеќе е од јасно дека и тоа како има причина да се фали со телото и облините со кои располага, па нејзините разголени фотографии никогаш не се доволно.

Славната пејачка, овојпат ги израдува милионите свои фанови ширум светот со два секси селфија после тренинг.

Како што може да се забележи, првата поза е поопуштена, додека на другата совршено ги истакнала неверојатните стомачни мускули. Но на двете се забележува уште нешто.

Под спортскиот градник јасно се оцртуваат нејзините гради, со што предизвика уште поголемо одушевување на обожавателите.

Поврзани

Најнови вести

Коментари