Сестрите Кардашијан има со што да се пофалат...

Двобој со задници на сестрите Кардијашан: Ким покажала огромен задник но кога ќе го видете каков има нејзината сестра Клои (фото)

Ким Кардашијан, откако е евакуирана поради пожарот кој се случи во крајот каде што живеат, продолжува со секојдневните активности.

Американската старлета заедно со сопругот Канје Вест отишла на вечера, а нивниот стајлинг бил опуштен.

Ким носела тренерка и кожни панталони, додека реперот облекол тренерки.

Папараците кои се затекле сликале огроен задник на американската старлета.

Таму била и сестрата на Ким Кардашијан, Клои, која исто така била облечена опуштено.

Папараците исто така го сликале и нејзиниот задник, кој е доста поголем од задникот на Ким Кардашијан.

Поврзани

Најнови вести

Коментари